Новини » Політика 8 лютого, 2018, 23:45
Питання миру на Донбасі вже давно вийшло за межі нашої держави, – громадський діяч
ZIK
ZIK

Мир на Донбасі – це виключно політичне питання. Воно вже давно вийшло далеко за межі держави. Проблема Донбасу стала розмінною монетою в геополітичних ігрищах.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив громадський діяч Дмитро Співак, відповідаючи на запитання, чому представники Опоблоку на їдуть в ОРДЛО і не налагоджують стосунки з рускім міром.

«Мир на Донбасі – це виключно політичне питання і не в компетенції депутатів від Опоблоку і будь-якого іншого блоку. На жаль, для нас це питання вже вийшло далеко за межі нашої держави. Цим питанням займаються в Європі, США та Росії.

Проблема Донбасу стала розмінною монетою в геополітичних ігрищах. Там гинуть люди та є 1,5 мільйона переселенців. На Донбасі катастрофа і масштабні проблеми. Дуже важко сказати, коли і як це буде вирішуватися», – відзначив пан Співак.

За словами гостя програми, територію можна повернути, але основна проблема полягає в тому, як поєднати людей.

«Основне питання полягає в тому, як ми будемо зшивати державу. От де проблема, яка може перетворитися в трагедію, якщо українська політична еліта це не зрозуміє. Якщо ми разом живемо в одній державі, то маємо формувати єдиний гуманітарний простір щоб люди з заходу і сходу чули і розуміли одне одного. Вони ж ділять нас як електорат і закидають в інформаційний простір провокаційні речі, щоб ми чубились і не цікавились зарплатою, пенсією, урожаєм», – вважає громадський діяч.

На переконання Дмитра Співака, за 26 років незалежності жоден президент і політична верхівка не змогла увійти в історію, вони зажди кудись влипали. Через це страждає держава і український нарід.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 23:36 :50