Новини » Суспільство 8 лютого, 2018, 22:17
Ми скоро «телепузиками» станемо разом із цією телемедициною, – Дмитро Співак
ZIK
ZIK

Україні потрібна медична реформа, проте те, що пропонує пані Супрун, не є реформою, яка буде спрямована на благо українців.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політик та громадський діяч Дмитро Співак.

Гість програми зауважив, що медична реформа, яка зараз начебто запроваджується в країні, є псевдореформою. Дмитро Співак також заявив, що влада в Україні не поважає Конституцію України.

«Простий приклад: пані Супрун – це громадянка іншої країни, яка вже понад рік обіймає посаду незаконно, порушуючи всі закони і Конституцію України… У жодній країні Європи, у жодній цивілізованій країні світу такого бути не може», –вважає Дмитро Співак.

Гість програми нагадав, що 49-та стаття Конституції говорить про те, що в Україні начебто безплатна медицина.

«З одного боку, ми розуміємо, про що ідеться. З іншого, неможливо зруйнувати одне і не сформувати інше, бо в цей проміжок часу почнуть гинути люди. У нас вже й так населення за останні три-чотири роки уже дуже-дуже не 40 мільйонів, скажімо так, дуже м’яко», – заявив Дмитро Співак.

З його слів, Україна давно перегнала увесь світ за кількістю лікарів.

«У нас тепер завдання – відстати би за кількістю хворих», – наголосив він.

Дмитро Співак каже, що Україні потрібна медична реформа, проте те, що пропонує пані Супрун, не є реформою, яка буде спрямована на благо громадян України.

«Я абсолютно переконаний, що пані Супрун потрібно гнати. Гнати із цієї посади і гнати з країни. У нас достатньо спеціалістів, лікарів, професорів, які взагалі розуміють, про що йде мова. Досить вже принижувати самих себе!

Громадянка США із середньою освітою сьогодні керує нашою медициною. Є таке відчуття, що у неї є завдання – знищити українське село, знищити українських пенсіонерів. Телемедицину вони там затіяли! Та ми скоро «телепузиками» всі станемо разом із цією телемедициною!», – обурився Дмитро Співак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 08:38 :49