Новини » Політика 8 лютого, 2018, 12:31
Кабмін затвердив новий перелік непідконтрольних Україні населених пунктів
Фото: slovoidilo.ua
Фото: slovoidilo.ua

Кабінет міністрів України вніс зміни у додатки 1 і 2 до розпорядження від 7 листопада 2014 року №1085 «Про затвердження переліку населених пунктів, на територіях яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення».

Відповідний проект розроблений Національною поліцією України, – повідомили в департаменті комунікації МВС України.

«Прийняття цього проекту дає можливість уточнити перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення. А також дозволить ефективно здійснювати питання фінансування та соціальних виплат населенню Донбасу. Реалізація проекту акта не потребує додаткових витрат із Державного бюджету», – йдеться у повідомленні.

Проект Розпорядження від 7 листопада 2014 року №1085 «Про затвердження переліку населених пунктів, на територіях яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» можна переглянути тут.

Читайте також: «People’s Project» назвав населений пункт, який бійці АТО можуть звільнити наступним, – мапа

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:53 :06