Новини » Політика 8 лютого, 2018, 14:43
Депутат фракції Порошенка продовжує атакувати ZIK
ZIK
ZIK

До телеканалу ZIK із запитом звернувся адвокат нардепа від БПП Гліба Загорія та його дружини Катерини. Причиною звернення є бажання «встановити всі фактичні обставини та визначити особу відповідача у справі про захист честі, гідності та ділової репутації» його клієнтів. Підставою потенційного судового позову є заява телеканалу ZIK від 15 грудня минулого року, в якій йдеться про невдалу спробу отримати «канал в управління на 3 роки». Саме з такою пропозицією до інвестора ZIKу Петра Димінського звернулося подружжя Загоріїв.

Адвокат Загоріїв вимагає надати повну інформацію про автора вище зазначеної заяви: прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання та контактні дані (!). Хоча публікація є офіційною позицією керівництва телеканалу ZIK, про що в ній, власне, йдеться.

Команда ZIKу розцінює такі дії, як чергове посилення тиску на діяльність телеканалу з метою перешкодити незалежній редакційній політиці та незаангажованому мовленню.

Нагадаємо, пресинг влади на телеканал ZIK фактично не припиняється.

Зокрема, інтерв’ю генерального продюсера та ведучої телеканалу ZIK Наташі Влащенко в рамках авторського проекту «HARD» із чиновником часів Януковича Андрієм Портновим спровокувало не лише бурхливу дискусію серед медіаспільноти. Наслідком цього ефіру стали особисті погрози на адресу ведучої, а також провокації у формі проплаченої акції бойкоту під студією каналу, які могли нести небезпеку здоров’ю та життю працівників ZIKу.

Окрім того, на початку цього тижня «Суспільне» спробувало обмежити аналогове мовлення ZIKу на Львів та Львівську область із порушенням законодавства та договірних зобов’язань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 19:24 :15