live
Новини » Львів 43

У Дрогобичі дітям організували телеміст із письменником-казкарем Іваном Малковичем

У Дрогобичі новорічно-казковий вернісаж «Рідна іграшка», що тривав упродовж усіх Різдвяних свят у Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина» і подарував дітям багато днів із цікавими майстер-класами, читаннями, екскурсіями, завершився телемостом із письменником-казкарем Іваном Малковичем.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на музей «Дрогобиччина».

Через скайп діти мали можливість із музею спілкуватися з літератором одразу після читання його казки «Золотий павучок», яку представили дітям Андрій та Оленка Юркевичі у форматі домашнього кінотеатру.

На зустріч, яку організувала та провела студія «Родовід», навідалися учні Дрогобицької ЗОШ №15 зі своїми вчителями.

Спілкування було напрочуд теплим. Діти підготували для письменника малюнки у подарунок, читали його вірші, відгадували завдання казкової вікторини, складеної за творчістю Івана Малковича. А за правильні відповіді отримували подарунки.

На запитання одного з хлопчаків: «Як Вам вдається писати такі цікаві історії?» письменник відповів: «Я впевнений, що кожен із вас може вигадувати не менш захоплюючі пригоди. Потрібно сідати і записувати їх, малювати до них ілюстрації… Кожен може творити».

«Ми разом із Іваном Малковичем, учителями та батьками віримо у наших дітей та їхні таланти, які обов’язково розквітатимуть та приноситимуть багато добра і радості людям, особливо ж, якщо не забуватимуть навідуватись до музею, щоб надихнутись мистецтвом та історією давнішніх поколінь», – кажуть організатори заходу.

Loading...
Loading...
Loading...