Тягнибок пояснив, чи має «Свобода» стосунок до «Національних дружин»

ZIK

Якщо організація «Національні дружини» не порушує українське законодавство, то я не бачу у її діяльності жодних проблем.

Про це зазначив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK)

«Чесно скажу, я не розумію того ажіотажу, який виник довкола святкування річниці громадської організації «Національні дружини». Вони мають певне відношення до партії «Національний корпус, з якою «Свобода» в березні минулого року підписала Меморандуму національних сил України», – зазначив Тягнибок.

Політик додав, що підписантами цього меморандуму також були Конгрес українських націоналістів, «Правий сектор» та інші громадсько-політичні організації.

«Ми, всі націоналісти, сьогодні співпрацюємо не базі ідеологічного та політично обґрунтованого документу. Але якщо організація «Національні дружини» порушує якесь українське законодавство, то очевидно, що на це має бути реакція. Але якщо таких випадків немає, то я не бачу у їхній діяльності жодних проблем», – підкреслив лідер «Свободи».

Натомість глядач програми запитав, чи правда, що до формування «Національних дружин» фінансово та організаційно долучилася політична партія «Свобода», а саме нардеп Ігор Кривецький?

«Це є домисли. Це громадська організація, яка входить в орбіту впливу наших партнерів із «Національного корпусу». Тому щодо фінансових питань забезпечення цих структур коректніше запитати саме у них», – прокоментував Олег Тягнибок.

Loading...