Новини » Політика 7 лютого, 2018, 20:35
Тягнибок: Порошенко мав би давно повернути звання Героїв України Бандері та Шухевичу
ZIK
ZIK

Степан Бандера і Роман Шухевич є Героями України, попри те, що в часи Януковича через різні незаконні судові процедури вони втратили ці звання.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Гість програми наголосив, що Степан Бандера і Роман Шухевич є Героями України, попри те, що через суд відповідні президентські укази було скасовано.

«Пригадуєте, що в часи Януковича через різні незаконні судові процедури вони втратили звання Героїв України. Хоча для нас, для українців, для патріотів, і Бандера, і Шухевич – вони є народними героями», – заявив гість програми.

Лідер ВО «Свобода» наголосив, що Бандера та Шухевич – це ті люди, які боролися за українську державу: «І, фактично, ми сьогодні є продовжувачами їхньої боротьби за майбутнє наших дітей, за те, щоб українець був господарем на своїм землі без хлопа і без пана».

«Президент Порошенко зобов’язаний, мав би вже давним-давно скасувати оці відповідні рішення і повернути звання Героїв України Степанові Бандері та Романові Шухевичу», – заявив Олег Тягнибок.

Нагадаємо, 14 жовтня 2007 року Президент України Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України Роману Шухевичу, у вересні 2010 року – Степанові Бандері.

У серпні 2011 року Вищий адміністративний суд України залишив у силі рішення двох донецьких судів, які визнали незаконними укази Президента України Віктора Ющенка щодо нагородження Романа Шухевича і Степана Бандери відзнакою «Герой України».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 01:54 :53