Новини » Політика

Тягнибок: Деякі судові процеси проти Авакова нам вдалося виграти

ZIK

У наступному скликанні парламенту, коли фракція «Свободи» буде потужною, ми зможемо впливати на кадрові рішення уряду, а зокрема, на відсторонення таких міністрів, як Аваков.

Про це заявив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK)

Глядач програми нагадав, що свого часу лідер «Свободи» Олег Тягнибок вимагав відставки міністра МВС Арсена Авакова. Відтак, що політиком було зроблено для цього?

«Депутати-свободівці подали відповідне звернення до Генпрокуратури України щодо порушення Арсеном Аваковим окремих статей Конституції України та вимагали відповідної реакції правоохоронних органів.

Відтак, у нас було декілька судових процесів проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, і деякі з них вдалося навіть виграти», – підкреслив Тягнибок.

Також політик додав, що саме депутати від «Свободи» кілька разів подавали до Верховної Ради проект постанови про відсторонення Арсена Авакова від обов’язків міністра внутрішніх справ.

«На жаль, сьогодні тільки п’ять депутатів-свободівців представлені в парламенті, тому наша постанова не отримала достатньої підтримки. Але сподіваюся, що в наступному скликанні, коли фракція «Свободи» буде потужною, ми зможемо впливати і на подібні кадрові рішення», – запевнив Олег Тягнибок.

Loading...