середа, 7 лютого, 2018, 11:56 Політика
Рада розблокувала підписання закону про приватизацію
ZIK
ZIK

Народні депутати України не підтримали постанову № 7066-п «Про скасування рішення Верховної Ради України від 18.01.2018 про прийняття в цілому, як закону законопроекту «Про приватизацію державного майна», внесену народними депутатами Юрієм Левченком, Андрієм Іллєнком, Михайлом Головком, Олегом Осуховським 19 січня 2018-го.

Народний депутат України Андрій Іллєнко зазначив, що народні депутати – представники «Свободи» подали постанову, оскільки під час розгляду та ухвалення законопроекту були допущені грубі порушення регламенту, зокрема, кнопкодавство.

«У нинішніх умовах війни, яку проти нас веде РФ, говорити про масову приватизацію майна – це просто нонсенс і грабунок країни, тому що за безцінь ці підприємства будуть розпродаватися олігархами. Ми розуміємо, якщо дійсно є збиткове підприємство, то є сенс його продати, але, по-перше, треба перевірити, чи воно дійсно збиткове, а не фіктивно доведене до банкрутства, як це робилося завжди в Україні, щоб віддати своїм наближеним корупціонерам та олігархам», – заявив Андрій Іллєнко та наголосив, що стратегічні та прибуткові підприємства, які є важливими для економіки країни, немає сенсу віддавати. 

Спікер ВРУ наголосив, що саме відсутність приватизації є одним із найбільших джерел корупції сьогодні в Україні.

«Жодна країна у світі не має такої кількості держпідприємств, як має Україна. І це не в порівнянні ні з європейськими країнами, а ми прагнемо долучитися до ЄС, ані з нашими партнерами – Канадою, США. Це просто сором і потурання корупції в Україні», – зазначив Андрій Парубій перед голосуванням.

«За» постанову № 7066-п проголосували 11 обранців під час 8-ї сесії ВРУ VIII скликання, яку транслює телеканал ZIK.

«Постанова відхилена, і це дозволяє підписати закон про приватизацію», – підсумував Андрій Парубій.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 13:18 :54