Новини » Політика

Лідер «Свободи»: Україна потребує негайного перезавантаження центральної влади

ZIK

Україна зараз потребує якнайшвидшого перезавантаження усієї центральної влади, інакше нас може чекати не просто економічна катастрофа, а розвал держави.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Нагадаємо, як ідеться в розслідуванні «Mr. Petro Incognito» програми «Схеми» (спільний проект «Радіо Свобода» і телеканалу «UA:Перший»), Президент України Петро Порошенко під час новорічних свят витратив на відпочинок на Мальдівах майже 500 тис. дол., або 14 млн грн., поїхавши туди інкогніто.

Олег Тягнибок зауважив, що немає законодавчо закріплених кримінальних санкцій за такі дії очільника держави, який поїхав з України у час війни на відпочинок, проте вони мають бути.

«Просто у мене зараз складається таке враження, що їм вигідна ця так звана антитерористична операція і гібридна війна, яку Україна веде із Московією, тому що вони заробляють величезні кошти. Дірявий кордон, контрабанда, торгівля на крові не тільки з окупованими територіями, а й, очевидно, знаєте, що сьогодні Росія, Московія є основним торговельним партнером України. І все це – у кишені олігархів і «власників» держави, політиків, зокрема, і Президента та його оточення», – заявив Олег Тягнибок.

На думку лідера ВО «Свобода», історія із відпусткою Президента має моральний та політичний характер.

«Зрозуміло, що такі речі є абсолютно неприпустимими. Депутати від ВО «Свобода» внесли ще минулого року відповідний законопроект до Верховної Ради України щодо спрощення процедури імпічменту Президента. «Свобода» виступає за те, щоби цей парламент якнайшвидше ухвалив цей законопроект, і це би дало законну можливість розпочати реальну, юридично обгрунтовану процедуру імпічменту Президента», – наголосив Олег Тягнибок.

Разом із тим, гість програми висловив сумнів, що «бездіяльний, нелегітимний та юридично нікчемний» парламент цього не зробить, адже у його стінах засідають люди із оточення Президента.

«Свобода» вважає, що не тільки має бути ухвалений відповідний закон і розпочатися процедура імпічменту Президента, а й негайно потрібно розпочати процедуру розпуску цього парламенту. Тобто, Україна зараз потребує якнайшвидшого перезавантаження усієї центральної влади. Інакше ми не просто котимося у прірву, … нас може чекати не просто економічна катастрофа, а розвал держави», – заявив Олег Тягнибок.

Loading...