вівторок, 6 лютого, 2018, 9:19 Суспільство
Журналіст ZIKy отримав спеціальну відзнаку Національної премії «Media etc. 2.0»
ZIK
ZIK

Журналіст телеканалу ZIK Сергій Братішко отримав спеціальну відзнаку Національної премії для мас-медійників «Media etc. 2.0» за результатами оцінок журі та експертів.

Робота Сергія Братішка «Плівка Баграмяна» з програми «Брат за Брата» змагалася за першість у номінації за кращий відеорепортаж. У сюжеті журналіст з’ясовує, за що доводиться платити забудовникам та чому вони називають себе «дійними коровами», а також шукає відповідь на запитання, чому ціни на нерухомість в Україні вищі, ніж в Болгарії чи Чехії.

Цьогоріч за звання переможця змагалося понад 200 робіт. Конкуренція, за словами Сергія Братішка, була більшою, ніж рік тому.

До слова, минулоріч сюжети програми «Брат за брата» Сергія Братішка та Дарини Дергунової й спецпроекту «У пошуках Європи» Оксани Височанської здобули найвище визнання у номінаціях «Національна журналістська премія за кращий відеорепортаж» і «Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий відеорепортаж». Також журналістка «Брат за брата» Інна Павлюк отримала премію «Журналістський дебют року» в галузі економічних новин.

«ZIK набирає обертів. Рейтингові показники щоразу зростають. Відзнака для мене є дуже приємною. ZIK теж в скарбничці нагород поповнення має. Працюємо для людей», – каже журналіст.

«Media etc. 2.0» – це Національна премія для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва. Голова журі конкурсу – відомий журналіст, керівник ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов, голова оргкомітету – Голова Ради ГО «Інститут податкових реформ» Олена Хотенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 13:52 :17