Новини » Політика 6 лютого, 2018, 21:45
Юрій Шухевич: Безумовно, що Росія підштовхує Польщу до кроків проти України
ZIK
ZIK

Навіть якщо Росії вдасться підштовхнути Польщу до конкретних територіальних претензій щодо України, то що буде потім? Невже у поляків така коротка історична пам’ять?

Про це зауважив народний депутат, герой України Юрій Шухевич в спецвипуску програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Якщо подивитися по історії, то які насправді були відносини між Україною та Польщею, і чи були ми друзями? У 1663 році Польща з Москвою ділила Україну по Дніпру. Потім пройшло трохи років, і ця ж Москва поділила Польщу з Пруссією і Австрією.

Уже у 1920 році Польща поділила Україну з Червоною Москвою по Збручу. Але пройшло небагато років, всього 18, і та ж Червона Росія знову поділила Польщу з Німеччиною. І як сьогодні Польща може бути впевнена, що вони не наступають на ті ж граблі!?», – дивується депутат.

Відтак, чи може це означати, що можуть бути нові поділи по території? Зокрема, що Польща претендуватиме на українські землі.

«Я знаю польські апетити, і знаю, що вони можуть вдатися до такої авантюри, коли Україна буде слабка. Безумовно, Росія підштовхує Польщу до таких кроків, мовляв, правильно, хлопчики, робіть, робіть! І навіть якщо це вдасться зробити, то що потім? Невже у поляків така коротка історична пам’ять? « – зауважив Юрій Шухевич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 11:40 :25