Новини » Політика 6 лютого, 2018, 12:58
В українській політиці не можна бути м’яким і домовлятися з усіма, – Найєм
ZIK
ZIK

Єдиний шлях, який залишиться у наступного очільника України, вийти до народу і сказати, що він зможе зробити за наступні п’ять років і як швидко.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним (щопонеділка о 21:30 на телеканалі ZIK) говорив народний депутат України Мустафа Найєм.

 «Можливо, я дуже проникся парламентаризмом, але та команда, яка прийде після президентських виборів, повинна зробити державу сильною. Тому потрібно впроваджувати жорсткі речі у широкому сенсі цього слова, які підтримуватимуть громадяни, а не конкретна група осіб», – сказав Найєм.

Також, за його словами, потрібно повністю реорганізувати українську Феміду та держпідприємства.

«Що стосується суддівського корпусу, то я повністю згідний з тим, що багатьох треба звільнити. Так, це жорстко, але нехай йдуть у суд з прав людини та судяться або роблять що завгодно. Також потрібно звільнити голів державних корпорацій та продати їх. Якщо все ж захочуть ці підприємства залишити, то хоча б призначити туди нормальних людей», – прокоментував він.

Він також говорив і про правоохоронні органи, які досі не можуть нормально запрацювати.

«Що стосується Нацполіції і не лише, то, звісно, є хлопці, без яких ми не зможемо працювати: слідчі, оперативники і т.інше Бо ми не зможемо ловити злочинців. Але потрібно зробити дуже жорстке покарання за будь-який злочин, вчинений цими особами, навіть до довічного ув’язнення», – сказав Найєм.

Гість вважає, що людина, яка переможе на виборах після Порошенка, зіткнеться з дуже великою кількістю опонентів.

«Будуть і регіонали, і ті люди, які програли, будучи з Порошенком, Тимошенко, Ляшком і т.інше. У цій історії бути м’яким і домовлятися з усіма – це знову програти через рік. Єдиний шлях, який залишиться у цієї людини, вийти до народу і сказати, що у нас є п’ять років. Дайте нам їх і ми будемо дуже швидко рухатися. Звісно, когось можна прибрати, когось посадити, але шлях цей дуже вузький. Якщо ж говорити про мене, то я не збираюся вічно бути депутатом, але конкретно хочу щось зробити. Тому потрібно приводити таких же людей, які дійсно знають, що мають п’ять років і упродовж них повинні встигнути щось зробити», – додав Найєм.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 18:06 :36