Новини » Політика 6 лютого, 2018, 13:17
У постанові Ради щодо «антибандерівського» закону – «жодного конструктиву», – Крюков
ZIK
ZIK

У проекті постанови Верховної Ради щодо відповіді польському сейму на «антибандерівський» закон не має жодного конструктивну. Там присутні лише радикальні заяви та акцентування на гострому протиріччі в оцінці історичних подій.

Таку думку ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив політичний експерт Віталій Крюков.

Проект постанови-відповіді на польський «антибандерівський» закон, за який сьогодні проголосувала Верховна Рада, експерт назвав «недолугим».

«Там, практично, немає конструктивну. Натомість акцентується на гострому протиріччі в оцінці історичних подій, яке сьогодні справді існує», – переконаний Крюков.

На його думку, відбуваються спроби «політичного продовження відштовхуватись від тих історичних подій».

«Біда в тому, що нинішній політичний зміст наших взаємин корелюється саме таким подіями», – наголосив він.

Адже, на його думку, заяви українських політиків щодо цього питання, повинні бути історично та політично збалансовані. Натомість це рішення є надто радикальним.

«Найбільша проблема радикалізму у тому, що він завжди присутній там, де не вистачає інтелекту. До того ж він існує лише у двох парадигмах – «так» чи «ні». Але в житті безліч відтінків. Тому й не можливо ухвалювати, зокрема, політичні рішення із таким світоглядом», – заявив Крюков.

До того ж, він підкреслив: не слід звинувачувати із трибуну ВР усіх польських політиків, бо, мовляв із 414 депутатів Сейму за «антибандерівський закон» проголосувало 279.

Читайте також: Наші урядовці «прогнуться» перед польським «антибандерівським законом», – Шухевич

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 21:50 :52