Новини » Політика 6 лютого, 2018, 2:30
Іллєнко про «антибандерівський» закон: Це безвідповідальне ставлення до українців
ZIK
ZIK

Ми нагадаємо полякам, що їхнє, дуже часто безвідповідальне, відношення до українців та намагання спровокувати штучний конфлікт часто погано закінчувалося для самої Польщі.

Про це заявив народний депутат України Андрій Іллєнко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Андрій Іллєнко зауважив, що сьогодні політичні сили «Свобода» і «Національний корпус» зареєстрували в парламенті проект постанови Верховної Ради України стосовно звернення до Сейму, Сенату і Президента Республіки Польща у зв’язку із ухваленням антиукраїнського закону в Польщі.

«Ми запропонували свій варіант постанови ВРУ щодо прийнятого у Польщі антиукраїнського закону, але ми розуміємо, що є ініціативи й інших партій. Зокрема, суть нашого звернення у тому, що ми як парламент України не маємо ховати голову в пісок і реагувати на такі дії щодо нашої держави», – підкреслив Іллєнко.

Депутат зауважив, що антиукраїнський закон – це рішення тільки парламенту Польщі, тому є ще можливість його відіграти назад, оскілки своє слово не сказав Президент Польщі Анджей Дуда.

«Ми займаємо тверду рішучу позицію на захист наших національних інтересів. Ми нагадаємо полякам, що їхнє, дуже часто безвідповідальне, відношення до українців та намагання спровокувати штучний конфлікт часто погано закінчувалося для самої Польщі. Тому ми закликаємо їх не повторювати старих помилок і припинити цю істерію», – заявив народний депутат.

До того ж, нагадав політик, уже є реакція інших країн на цей закон, відтак він став скандальним і неприйнятним не тільки для України.

«Реакція Ізраїлю на цей закон така, що, можливо, навіть буде відкликаний посол Ізраїлю з Польщі, адже у законі також зачіпаються і їхні інтереси. Також США дуже негативно відреагували на таке рішенні польського парламенту», – констатував Андрій Іллєнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 20:13 :25