Новини » Львів

Жовківська РДА вирішує проблему соціального житла для сиріт разом із забудовниками

Для поступового розв’язання проблеми забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Жовкійській РДА відбулася конструктивна розмова за участі забудовників.

Про це повідомив сьогодні, 5 лютого, власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

Тон у розмові задав заступник голови Жовківської РДА Юрій Дубневич, який наголосив на важливості придбання соціального житла, оскільки на території району проживає 19 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які цього потребують.

У розмові взяли участь Орест Цап – начальник відділу містобудування та архітектури Жовківської райдержадміністрації, Віра Павлова – начальник служби у справах дітей Жовківської райдержадміністрації; Мар’яна Петрук – начальник відділу опіки та піклування служби у справах дітей Жовківської РДА та забудовники м. Жовкви – Микола Лесько та Роман Онисько.

Забудовникам доведено до відома, що виділяються субвенції з держбюджету місцевим бюджетам для придбання соціального житла, а також – роз’яснено вимоги до соціального житла та його вартості.

За підсумками зібрання ухвалено рішення: опрацювати механізм придбання житла на стадії будівництва та найближчим часом провести ще одну нараду, під час якої обговорити конкретні пропозиції забудовників.

Loading...