понеділок, 5 лютого, 2018, 13:08 Суспільство
Сварки в антикорупційних органах спровоковані лише людським фактором, – Грановський
ZIK
ZIK

НАБУ, САП і НАЗК є новими амбіційними органами, які непогано стартували і задали хороший темп. З іншого боку, є ГПУ з дуже широкими повноваження щодо підслідності, нагляду за іншими правоохоронними органами. Зараз між цими структурами виникла природна конкуренція, але досягнення одних помічають, а інших – ні.

Про це в ефірі проекту «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» (щонеділі о 15:10 на телеканалі ZIK) говорив народний депутат України Олександр Грановський.

Питання сварок між новоствореними органами є дуже важким. Тому гість вважає, що відповідь потрібно шукати в одній площині – людському факторі.

«Що таке НАБУ і САП? Це нові амбіційні органи, яким треба віддати належне. Адже вони реально непогано запустились і задали хороший тон і темп. Керівництву цих органів вдалося швидко виховати правильні цінності у своїх працівників, командний дух. Тому їхня поведінка відрізняється. З іншого боку, що таке ГПУ? Це монстр, у якого дуже широкі повноваження в області підслідності, нагляду за іншими правоохоронними органами, котрий може вести поки що і власне слідство, і традиційно цей орган міг ухвалювати будь-яке рішення», – розповів Грановський.

За його словами, якщо об’єктивно проаналізувати роботу НАБУ, то коли там щось вдається  реалізувати, їх за це хвалять. На противагу ГПУ, хороші справи яких, ніхто не помічає, а в гіршому випадку ще й критикують. Тому виникає природна конкуренція.

«Я б не звинувачував настільки співробітників ГПУ, НАБУ чи САП у питаннях конкуренції і появи деяких непорозумінь, оскільки вважаю, що це просто людський фактор, який властивий будь-якій проблемній ситуації. Впевнений, що їх у майбутньому буде менше та впевнений, що усі зможуть знайти спільну мову у цьому питанні», – прокоментував він.

Також народний депутат розповів, що у інших країнах новостворені органи також починали працювати з різноманітними проблемами, адже цей процес неминучий.

«Потрібно не забувати, що ті правоохоронці, котрі працювали до створення НАБУ та САП в Україні, вони не користувалися такою підтримкою іноземців та медіа і їм ніколи ніхто не пробачав жодних помилок, і не збираються. Тому вони, звичайно, реагують на ті похвали, які отримують їх конкуренти, але по-своєму, і я їх можу зрозуміти», – додав Грановський.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:18 :38