Новини » Регіони 5 лютого, 2018, 11:20
Депутати Рівненської облради проситимуть захистити пенсіонерів силових структур

Текст звернення Рівненської обласної ради до Кабінету міністрів України, Верховної Ради України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ оприлюднено на офіційному сайті Рівненської обласної ради.

Про це  інформує власкор IA ZIK.

У зверненні зазначається, що в області виникла соціальна напруга через затримку в прийнятті змін до законодавства щодо перерахунку пенсій з урахуванням оновленого грошового забезпечення пенсіонерам силових структур та недопущення негативних суспільних наслідків.

«Люди, які під час несення служби ризикували своїм здоров’ям, а, нерідко, і життям, особливо гостро відчувають соціальну несправедливість чинних нормативних актів.

Ми розуміємо, що зростання соціальних стандартів життя громадян неможливе без поліпшення стану в економіці, росту фонду оплати праці, зміцнення платіжної дисципліни платників, проте назріли потреби в коригуванні деяких норм чинного пенсійного законодавства.

Зокрема, згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017 року № 2148-УІІІ, спливає тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом та термін, у який Кабінет Міністрів мав підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перерахунку пенсій військовослужбовців з урахуванням оновленого грошового забезпечення та вислуги років, набутої під час служби за контрактом в період особливого стану.

У цьому зв’язку просимо ініціювати питання щодо невідкладного прийняття закону, яким буде врегульовано питання приведення пенсійних виплат пенсіонерів-силовиків до оновленого грошового забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу та деяких інших осіб», – зазначається в проекті звернення.

Звернення планується прийняти під час наступного сесійного засідання ради 15 лютого.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 13:30 :07