Новини » Світ 5 лютого, 2018, 23:35
Безсмертний про «антибандерівський закон»: Поляки «вцілили у штангу» із усього розгону
ZIK
ZIK

Очевидно, що поляки вцілили у штангу із усього розгону. Адже на сьогоднішній день вони зіпсували стосунки із більшістю країн.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України у Тристоронній контактній групі (2015-2016 рр.) Роман Безсмертний, коментуючи прийняття «антибандерівського закону» Сеймом Польщі.

«Що стосується тих речей, які звучать на Заході та у Польщі, то де тут проблема? Ми на сьогоднішній день, знаходячись у цьому водоверті з Росією, не можемо зрозуміти, де наш кордон з Європейським Союзом. І от ці два режими будуть нас завжди колотити. Тому там є чітка політика ЄС. От ми говорили про економіку, але насправді, у ЄС гуманітарна політика і її верховенство, вона домінує над економікою», – зазначив Роман Безсмертний.

Окрім того, гість програми прокоментував прийнятий Сеймом Польщі «антибандерівський закон»:

«Очевидно, що поляки попали у штангу із усього розгону. На сьогоднішній день вони зіпсували стосунки із більшістю країн. Більше того, всередині країни вони склали дуже неприємну ситуацію. От подивіться, які стосунки у поляків складаються з Ізраїлем. Це теж для нас урок!», – акцентував Роман Безсмертний.

Читайте також: Про «антибандерівський закон»: Поляки «вцілили у штангу» із усього розгону

Нагадаємо, 26 січня Сейм Польщі ухвалив закон про зміни до закону про Інститут національної пам’яті. Законопроект складається з двох частин. Згідно з першою, до відповідальності притягуватимуться усі, хто заперечує, підтримує або пропагує злочинні, на думку поляків, дії ОУН та УПА. Закон стосується визначення злочинів українських націоналістів та українських організацій, що співпрацювали з Третім рейхом. У другій групі змін йдеться про кримінальну відповідальність осіб, які очорнюють роль Польщі в Другій світовій війні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 01:41 :31