неділя, 4 лютого, 2018, 20:00 Світ
Фіналістка конкурсу краси у Казахстані зізналася, що вона – чоловік

Кілька днів тому в Саудівській Аравії накачані ботоксом верблюди зірвали конкурс краси, а нині, в Казахстані, героєм незвичайної історії став 22-річний Ілай Дягілєв, який відправив свої фотографії для участі в конкурсі. Фотографії хлопця в образі красуні з Шимкента Аріни Алієвої припали до смаку багатьом казахам, що дозволило йому пройти у фінал змагання.

Про це повідомляє Sputnik Казахстан.

Дягілєв - дівчина

«Между мной и моими друзьями возник спор о красоте. И тогда я решил принять участие в этом конкурсе. Сам я всегда выступал за естественную красоту. Сейчас, вы сами видите, что многие девушки однотипные, все одинаково красятся, одеваются и считают, что если они следуют трендам, то они красивы. Я так не считаю», – сказав Ілай.

Алматинець зазначив, що раніше в дівчатах було більше природності і жіночої харизми і саме це, а не просто зовнішню оболонку, необхідно пропагувати.

«Я дошел до финала и когда понял, что все зашло слишком далеко, то решил разоблачить образ Арины Алиевой. В самом начале поступило около четырех тысяч заявок со всего Казахстана, в итоге я прошел в финал».

На питання про те, яким бачить по-справжньому красиву людину, Дягілєв наголосив на важливості внутрішньої краси, індивідуальної наповненості і здоров’я, що дозволить будь-кому бути по-справжньому красивим.

«Я был приятно удивлен реакцией казахстанцев, тем, что многие поддержали мой поступок. Я не призываю обманывать или переодеваться в девушек, я хочу обратить внимание общества на то, что не одинаковый стандарт важен, а нужна естественность и индивидуальность каждого человека. Красиво и модно не то, что показывают где-то, а модно и красиво то, что идет именно вам», – резюмував хлопець.

Після свого добровільного викриття, за рішенням оргкомітету конкурсу Miss VirtualKazakhstan-2018 учасниця з Південно-Казахстанської області Аріна Алієва була дискваліфікована за надання недостовірних відомостей про себе і замінена на іншу учасницю.

Дягілєв - чоловік

Ілай Дягілєв живе і працює в Алмати. Бере участь в модних показах як модель разом зі своєю творчою командою, з якою створює різні образи для фотосесій. 

Читайте також: Трьох китаянок, які зробили собі пластичні операції, не впустили на літак, - фото

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-21 12:32 :32