неділя, 4 лютого, 2018, 5:20 Суспільство
Експерт розповів, що стоїть за висуненням Явлінського в «миротворці» по Донбасу

Можлива заміна російською стороною Владислава Суркова в якості головного парламентера по військовому конфлікту на Донбасі опозиційним політиком Григорієм Явлінським є тактичним кроком Кремля.

Про це в ефірі ObozTV заявив старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Каракуц.

«Я не вірю, що це істотно на щось буде впливати. В чому важливість Суркова? Він насправді впливає на ті процеси, які відбуваються на окупованих територіях. Явлінський в даному випадку – це скоріше буде знак, що Росія змінює свою позицію, але вирішувати вона не збирається. Росія намагається продемонструвати, що вона не входить в конфронтацію, не намагається робити деескалацію. Навіщо це робиться? Це той же спосіб полегшити санкції», – вважає експерт.

«Мінськ» демонструє те, що жодна сторона не хоче виконувати першу умову – повне припинення вогню. Мінські переговори дозволяють певні прориви, як це було, наприклад, з обміном заручників, але істотно вони не впливають саме на сам конфлікт», – зазначив він.

За словами Каракуца, також зараз не час і для масштабних військових операцій.

«Потрібно продовжувати дипломатичний процес і переговори. Є певні досягнення в переговорному процесі і потрібно тільки почекати, коли вони будуть затверджені на найвищому рівні. Тобто, хоча б на рівні «нормандської четвірки», – підсумував він.

Як повідомлялось раніше, Явлінський заявив, що може змінити Суркова на посту головного парламентера з військового конфлікту в Україні.

Читайте також: Росія активно готується до нової війни: британський полковник озвучив терміни

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 04:15 :16