Новини » Політика 2 лютого, 2018, 22:35
Давид Сакварелідзе порівняв Ляшка та Мосійчука із Жириновським у Росії
ZIK
ZIK

У Росії є партія ЛДПР, а у нас є «Радикальна партія». І те, що Путін не хоче заявляти самостійно, озвучує Жириновський. А у нас є Ляшко та Мосійчук, які найпершими роблять певні важливі прогнози та заяви.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив заступник генерального прокурора України (у 2015- 2016 роках) Давид Сакварелідзе.

«Мене дивує те, але в цілому це нормально, коли активно відстоюєш свою позицію, критикуєш клептократів, але перше, що з’являється, перший аргумент – їдьте геть з моєї країни, забирайтеся з України. Шановний Мосійчук намагався навіть нас розстрілювати. Ви ж збиралися нас розстрілювати в Краковці, чи не так? Також у Фейсбуці погрожували, що приїдете і розстріляєте усіх нас. От у мене виникає питання, ви кожного грузина, єврея чи румуна, який вас критикуватиме, будете виселяти з України?», – звернувся Сакварелідзе до Ігоря Мосійчука.

Продовжуючи, екс-заступник генерального прокурора України порівняв «Радикальну партію Олега Ляшка» із російською політичною партією ЛДПР.

«От у Росії є партія ЛДПР, а у нас є «Радикальна партія». І те, що Путін не хоче заявляти самостійно, озвучує Жириновський. А у нас є Ляшко, є Мосійчук, які найпершими роблять певні важливі прогнози та заяви. От прокинеться зранку Мосійчук і скаже, що завтра у Саакашвілі заберуть громадянство. Так воно і сталося. Або скаже, що післязавтра його ув’язнять, так і станеться. Це якесь чудо!», – дивується Сакварелідзе.

Окрім того, екс-заступник генпрокурора припустив, що найближчим часом і його позбавлять українського громадянства.

«Що стосується мого громадянства, то ви не переживайте, Петро Олексійович скоро його забере. Мабуть, так і станеться. Але мене вже позбавили грузинського громадянства, був указ президента Грузії. Повірте, це було нелегке рішення для мене. Але так воно є, на жаль»,– зазначив Давид Сакварелідзе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 19:45 :20