Новини » Політика 2 лютого, 2018, 19:15
У Генпрокурора не співпадають суми вкрадених коштів по справі «вишок Бойка», – журналіст
ZIK
ZIK

У справі по «вишках Бойка» потрібно шукати саме втрачені гроші, про які «забув» нагадати Генпрокурор Луценко, і які, вірогідно, кочували між різними прокурорськими та приватними «лавочками».

Таку думку висловив редактор сайту «Наші гроші» Юрій Ніколов у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Уже багато років Генпрокуратура, і не тільки за чинного Генпрокурора, готувала нас до подібного повідомлення, мовляв, що важливі документи зникли, загубилися, чи їх навіть вивезли в Крим, а відтак щодо причетності Юрія Бойка немає достовірних доказів. Але я більш ніж впевнений, що це все повна нісенітниця», – наголосив Ніколов.

На думку журналіста, якби влада тільки хотіла, то усіх фігурантів цієї справи можна було б давно притягти до відповідальності. Зокрема у 2014 році, коли затримували Бакуліна, усі факти можна було підтвердити.

Натомість зараз у генерального прокурора навіть великі прогалини щодо арифметики вкрадених коштів.

«У Генпрокурора Луценка не співпадають навіть суми, про які він сьогодні заявляв. Зокрема, за його даними, на цій схемі було розкрадено близько 409 мільйонів доларів.

Потім Луценко перерахував, кому скільки пішло коштів у цій оборудці, і після цього нарахував уже 170 мільйонів, які пішли Януковичу, Арбузову, Кацубі та іншим. І виходить так, що він не назвав ім’я Бойка, і забув про приблизно чверть мільярда доларів», – зауважив редактор сайту «Наші гроші».

Журналіст певен, що саме ці чверть мільярда і є причиною того, що Юрій Бойко сьогодні не фігурує в розслідуваннях.

«Я переконаний, що у цій історії потрібно шукати саме втрачені гроші, які, вірогідно, кочували між різними прокурорськими та приватними «лавочками», – підсумував Юрій Ніколов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 09:11 :35