п'ятниця, 2 лютого, 2018, 23:35 Політика
Судова реформа – це зачистка непокірних суддів, – Лавринович
ZIK
ZIK

Ліквідація президентом усіх судів і призначення нових – це реалізація шляху до того, щоб мати підконтрольні та слухняні суди.

Таку думку висловив міністр юстиції України у 2010-2013 роках Олександр Лавринович у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ -проти!» на телеканалі ZIK.

У грудні Петро Порошенко видав указ про укрупнення судів. Таким чином він нібито вирішив проблему недобору суддівських кадрів. Однак експерти зазначають, що справжня мета Президента – зачистка непокірних суддів. До речі, так само позбувався незручних суддів і Президент Леонід Кучма.

Відтак, що насправді змінилося внаслідок так званої судової реформи, і чи стали суди більш незалежними?

«Насправді, ті зміни, які відбуваються у судовій системі України, жодного стосунку до реформи не маю!», – прокоментував Олександр Лавринович.

Він зауважив, що до 1 сіяні 2018 року у Президента України були повноваження на ліквідацію та створення судів. Натомість тепер це вже повноваження Верховної Ради України.

«Протягом тривалого часу були змінені всі інституції, які відповідальні за формування суддівського корпусу. І тепер, коли вони абсолютно точно дуже уважно прислухаються до рекомендацій Глави держави, то очевидно, що ліквідація усіх судів і призначення нових суддів, – це реалізація шляху до того, щоб мати підконтрольні та слухняні суди», – певен Олександр Лавринович.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 12:16 :47