Новини » Суспільство 2 лютого, 2018, 11:33
Коли артист намагається подобатися усім, він стає продуктом, – Мірзоян
ZIK
ZIK

Доволі важко сприймати пісні для широкого загалу, коли людям не важливо, про що співає виконавець, натомість їм головне, щоб можна було під цю пісню танцювати і підспівувати, не замислюючись.

Про це в ефірі проекту «Перші другі» з Наташею Влащенко (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) зазначив український співак Арсен Мірзоян.

«Коли артист хоче подобатись широкому загалу, він починає працювати у певному форматі, винаймає собі продюсерів та піар-менеджерів. Після цього сам артист перетворюється у продукт. Проте коли ти сам собі диригент і люди ходять на твої концерти, значить ти в чомусь правий», – вважає Арсен Мірзоян.

Він зазначив, що у нього виходять дуже складні пісні.

«Коли мене просять писати комусь на замовлення, продюсери потім жартують, що у цих текстах надто багато «мірзоянщини». Але я не можу писати прості пісні», – запевняє артист.

За його словами, він дуже багато читає класиків, зокрема Достоєвського, тому він не сприймає пісень для загалу.

«Я не сприймаю таких пісень, коли людям не важливо, про що співає вокаліст, їм головне те, що можна танцювати і підспівувати, майже не замислюючись», – пояснює співак.

Тобто Арсен Мірзоян таким чином неначе виносить себе за межі того, що називається масовою культурою.

«Музика – це теж продукт. Я спробую пояснити на прикладі тютюнового виробництва. Воно для когось є складним, для когось мистецтвом, але виробникам приносить великі гроші. Натомість є й ті, хто виробляють сигари, які коштують значно дорожче. Відповідно попит на них менший, ніж на цигарки, але чомусь ці люди виробляють саме сигари», – розповів Мірзоян.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 12:20 :41