Новини » Суспільство 2 лютого, 2018, 12:17
Для мене Висоцький був генієм, – Арсен Мірзоян
ZIK
ZIK

Володимир Висоцький був геніальною людиною, сьогодні до його рівня дотягнувся лише Олександр Розенбаум. На пострадянському просторі тільки він може збирати кількатисячні зали, співаючи під одну гітару.

Таку думку в ефірі проекту «Перші другі з Наташею Влащенко» (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив співак Арсен Мірзоян.

«На будь-який товар є попит, на мою творчість також. Мені пощастило, що в Україні є таке суспільство. У моєму турі було п'ятнадцять аншлагів. Це дуже круто для артиста і я записую таку подію у спільне досягнення всієї нашої команди», – говорить гість студії.

Арсен Мірзоян вважає Висоцького генієм, який мав складну долю та написав понад півтисячі автобіографічних творів.

«Я перечитав дуже багато творчості різноманітних поетів. Такий письменник-співак як Висоцький – це зовсім інша історія. Мені приємно заглиблюватися у біографію Володимира Семеновича. Він постійно боровся, попри те, що постійно були заздрісники. У своєму доробку ця видатна людина має понад 600 творів і всі вони є автобіографічними», – розповідає Арсен Мірзоян.

Артист переконаний, що сьогодні в світі існує тільки один співак, який творить на рівні Висоцького.

«Це Олександр Якович Розенбаум. Він також може лише з гітарою збирати кількатисячні зали, де відвідувачі у один голос співатимуть його пісні. Водночас, щиро кажучи, я б не хотів бути схожим ні на Висоцького, ні Розенбаума. Я обираю персональний оптимальний шлях, нехай і всіяний помилками», – додає Арсен Мірзоян.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 15:24 :27