п'ятниця, 2 лютого, 2018, 14:13 Суспільство
Батьківським комітетам, що шахрують з грошима у школах, дадуть по руках, – нардеп
Фото: KHARKIV Today
Фото: KHARKIV Today

Батьківським комітетам з «фінансовими оборудками» дадуть по руках.

Про це заявив член комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, народний депутат від фракції «Народний фронт» Тарас Кремінь, пише «Обозреватель».

«Досить подивитися на закон» Про освіту», де чорним по білому написано, що учасниками навчального та виховного процесу, крім педагогів і учнів, також є батьківські комітети. Тобто батьківські комітети ніхто не скасовує і не забороняє, це форма самоврядування, передбачена законом. Їх функція також чітко прописана в законі. Тому різного роду недостовірна інформація про заборону комітетів, що з’являється в ЗМІ, спрямована, на мій погляд, на дискредитацію реформи освіти, яка триває», – заявив він.

На думку нардепа, варто навести порядок з тими батьківськими комітетами, які займаються різного роду фінансовими оборудками та зловживаннями і які стали інструментом в руках деяких директорів проти реформи освіти.

Депутат звернув увагу на те, що в законі «Про освіту» є норми про публічну звітність використання фінансових коштів, які окрім бюджетних коштів надійшли на забезпечення всього навчального процесу.

Зазначимо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Міністерство освіти і науки України заборонило батьківські комітети в загальноосвітніх школах. Пізніше Міністерство спростувало цю інформацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 00:27 :08