Новини » Суспільство 1 лютого, 2018, 14:14
«Кіборги» б’ֽють рекорди касових зборів
Кадр з фільму «Кіборги»
Кадр з фільму «Кіборги»

Фільм Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» вже зібрав у прокаті рекордні для національних стрічок 22,2 мільйони гривень.

Про це повідомила прес-служба Держкіно.

«За два місяці прокату створений за підтримки Держкіно фільм «Кіборги» зібрав рекордний для національних фільмів бокс-офіс розміром 22 млн 252 тис. 882 грн. На сьогодні фільм побачили 304 тис. 646 глядачів», – йдеться у повідомленні.

Продюсерк фільму Іванна Дядюра зазначила, що в деяких містах стрічка ще йде в прокаті і збирає повні зали.

«Тільки завдяки людям «Кіборги» зібрали рекордну суму в прокаті і частину коштів, а це 1 млн 523 тис. 230 грн, буде передано через фонд «Повернись живим» сім’ям загиблих кіборгів», – сказала вона.

За словами режисера стрічки Ахтема Сеітаблаєва, фільм «Кіборги» для нього став прикладом об’єднання усіх людей.

«Я вірю, що він став тією цеглинкою до побудови нової України, про яку так мріяли наші герої у фільмі», – прокоментував він.

На думку голови Держкіно Пилипа Іллєнка, касовий успіх «Кіборгів» важливий не лише з точки зору підняття рекордної планки глядацького інтересу до українського кіно. Це також важливий етап розвитку сучасної вітчизняної кіноіндустрії, який полягає в демаргіналізації українського кінопроцесу і становленні нашого кіно як інструменту формування модерної нації.

Воєнна драма «Кіборги», присвячена обороні Донецького аеропорту восени 2014 року, вийшла у прокат 7 грудня 2017 року. Знімальна група разом з фондом «Повернись живим» започаткували соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 грн з кожного купленого квитка йдуть на допомогу сім’ям загиблих у ДАП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 12:03 :10