Google масово видаляє з «Play Market» сотні тисяч додатків для Android

До недавнього часу в магазині «Play Market» було 2,1 млн додатків на будь-який смак і колір, в число яких входять різні програми та ігри. Проте, за весь 2017 рік, за офіційними даними, компанія Google видалила звідти понад 700 000 додатків, які несуть в собі потенційну шкоду смартфонам і планшетам на базі операційної системи Android.

Іншими словами, американська корпорація позбулася кожного третього програмного продукту, – повідомляє Іtechua.

Вчора, 31 січня, компанія Google підбила підсумки своєї роботи в деяких сферах за 2017 рік, завдяки чому стало відомо про те, що вона видалила з магазину «Play Market» третю частину всіх доступних там додатків. Всі вилучені програми та ігри могли завдати якоїсь шкоди користувачам. Наприклад, вкрасти особисті дані, почати показувати рекламу в неприпустимих місцях, таємно шпигувати або виконувати багато інших дій.

Менеджер продуктів Google Play Ендрю Ан стверджує, що в 99% випадків розробники самі навмисно впроваджують в свої програми шкідливе ПЗ з метою підвищити власні доходи. Крім того, він стверджує, що модератори магазину «Play Market» тільки за 2017 рік не допустили до публікації більше 250 000 програм та ігор, в яких вдалося виявити шкідливе ПЗ. Тим самим вони врятували мільйони людей від потенційної загрози.

Компанія Google масово видаляє з «Play Market» програми і до цього дня, причому вони не обов’язково повинні бути саме шкідливими. Цілком достатньо того, щоб вони містили в собі заборонений правилами магазину контент – пропаганду незаконної діяльності, насильство, порнографію і все в такому дусі. Не так давно американська корпорація впровадила антивірус Google Play Protect, який в автоматичному режимі перевіряє всі доступні для завантаження програми на предмет порушення правил і наявність шкідливого ПЗ. В його основі лежить машинне навчання, а також система штучного інтелекту.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News