Новини » Політика 1 лютого, 2018, 19:50
Діями проти Саакашвілі влада створює собі конкурента, – політолог
ZIK
ZIK

Українська влада сподівалася позичити у Міхеїла Саакашвілі легітимності та поваги, запрошуючи на роботу в Україну. Однак в неї не вийшло цього зробити.

Таку думку висловив політолог Костянтин Матвієнко у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

Політолог констатував, що, на привиклий жаль, судова система України, зокрема і у справі Саакашвілі, використовується з політичною метою.

«Особисто я як громадянин України, був проти запрошення Саакашвілі на посаду та надання йому українського громадянства. На мою думку, набирати іноземців на високі державні посади – це абсолютно неправильно», – певен Матвієнко.

Однак, зауважує політолог, якщо влада це вже зробила, то не мала б ганьбити себе на вест світ та влаштовувати такий цирк.

«Українська влада сподівалася позичити у Міхеїла Саакашвілі легітимності, оскільки він досить шанований політичний лідер у Грузії та світі. Однак в неї не вийшло цього зробити, натомість склалося все рівно навпаки. Це була велика помилка, яка тепер посилюється ще більш неблагородною поведінкою української влади щодо пана Саакашвілі», – прокоментував Матвієнко.

Експерт зазначає, що з погляду політтехнологій не зрозуміло, навіщо влада таким діями створює собі конкурента.

«Це може говорити про низький рівень тактичної підготовки політтехнологів, або про те, що вони приносять в жертву політичний рейтинг, потураючи особистим настроям і амбіціям Президента. Але також вони приносять в жертву і повагу до держави», – підсумував Костянтин Матвієнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 11:20 :51