Новини » Політика 1 лютого, 2018, 2:15
Приховати офшори і «підсліпуваті» трасти неможливо, – Гриценко
ZIK
ZIK

Петро Порошенко – юрист і економіст за освітою. Він чудово знає, що долар – це світова валюта, а Федеральна резервна система в Америці контролює кожну доларову трансакцію, де б вона на планеті не була.

Про це сказав екс-міністр оборони, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Що це означає для Порошенка? Приховати свої трансакції, коли б вони не були, затаїти сліпі офшори чи трасти можливості нема. Це означає, що всі файли є. Чиновник у фінансовому підрозділі розвідки США може в базі даних у будь-який момент перевірити Петра Олексійовича. Чому вони зараз цього не роблять? Він є легітимним президентом, який контролює територію і робить кроки на зустріч Штатам», – говорить лідер партії «Громадянська позиція».

Для країни неприйнятна ситуація, коли влада президента і він сам є на гачку у потужної держави, коментує гість студії. Оскільки, перш за все це несе величезну загрозу національній безпеці.

«Петро Олексійович розуміє всю небезпеку від втрати влади, усвідомлює, у якому становищі може бути. Адже коли за кермо України сядуть чесні люди, то злочинцям доведеться відповідати по заслугам. Я вважаю, що ми обов’язково підведемо чітку риску для того, щоб почати все з чистого листка», – переконаний Гриценко.

Лідер партії «Громадянська позиція» наголошує: нова влада у майбутньому має притягти до відповідальності стару, яка зараз займається безпринципним мародерством.

Читайте також, Шабунін: «Чорні мітки» для Порошенка від Заходу – це не розслідування щодо Мальдів

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 06:04 :43