Новини » Суспільство 31 січня, 2018, 15:53
У суспільстві є величезний запит на порядок, – Касьянов

Нинішнє суспільство вимагає від держави спокою на вулицях. Його має забезпечувати міністр внутрішніх справ через Національну поліцію, а не громадські формування на кшталт «Національної дружини».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) сказав блогер Юрій Касьянов.

«Особисто я противник будь-яких громадських формувань на вулицях міст. Повністю погоджуюся із позицією міністра внутрішніх справ. Право на насильство має мати тільки поліція», – коментує гість студії.

Експерт наголошує: саме держава має докладати більше зусиль для того, щоб кожен громадянин України почувався спокійно у містах та селах.

«Хоч я дуже цього слова не люблю, та розумію, що в суспільстві є величезний запит на порядок. На подвір’ях житлових комплексів випивають алкоголь, лаються, б’ють вікна, люди не можуть спокійно спати. Вирішити це має держава та міністр внутрішніх справ, бо під його керівництвом є Національна поліція. Тільки вона має займатися патрулюванням і може запитувати про документи у громадян, а не хлопчаки із «Національної дружини». Це абсурдно», – говорить блогер.

З одного боку, експерт за те, щоб у поліції була монополія на насильство, та з іншого – підтримує ініціативу легалізації зброї.

«Громадяни мають мати право на самозахист, застосовуючи вогнепальні пістолети. Я складно уявляю собі ситуацію, де якийсь хлопчак-дружинник підходить до мене на вулиці та із власних поглядів робить мені зауваження. Якщо так сталось би, то він одразу отримав би у «диню». Я не один такий, хто миттєво діє, тому слабо уявляю, чим закінчиться робота дружинників», – додає Юрій Касьянов. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 11:58 :52