США невдало випробували систему ПРО у Тихому океані

Збройні сили США провели випробування протиракетної системи класу повітря-повітря в Тихому океані, під час яких не вдалося збити навчальну ракету, запущену з полігону на Гаваях.

Про це повідомляє Reuters. 

«Американські військові в середу провели невдале випробування, під час якого намагалися збити навчальну ракету, запущену з Гаваїв», – повідомило джерело.

Чиновник, виступаючи на умовах анонімності, поінформував, що навчальна ракета SM-3 Block IIA стартувала з випробувального майданчика Aegis Ashore на Гаваях. Однак її не вдалося збити іншою ракетою, випущеною з літака.

Випробування проходили з ракетою-винищувачем, розробленою компанією Raytheon Co, яка застосовується для ураження ракет середнього радіусу дії та розробляється спільно з Японією. Агентство протиракетної оборони США не прокоментувало результати випробування, однак підтвердило сам факт випробувань.

«Агентство протиракетної оборони та персонал військово-морського флоту США, що працює у складі випробувального комплексу протиракетної оборони Aegis Ashor (AAMDTC), провели польові випробування з використанням навчальної реактивної ракети SM-3 Block IIA, запущеної з Тихоокеанського ракетного полігону в Кауаї (Гаваї) в середу вранці», – повідомили в Агентстві.

Минулого червня тестове перехоплення ракети також виявилося невдалим. Втім на початку 2017 року випробування пройшли успішно.

Нинішні випробування проводилися на тлі занепокоєнь США і союзників щодо нарощування Північною Кореєю ракетно-ядерного потенціалу попри заборону на рівні резолюцій Ради Безпеки ООН.

Loading...