Новини » Економіка 31 січня, 2018, 20:11
Політики брешуть людям, коли говорять про тривалість мораторію на продаж землі, – депутат
ZIK
ZIK

Вказувати Україні на підвищення ціни газу у зв’язку зі зміною світової кон’юнктури, коли «Укргазвидобування» має фантастичний прибуток, не зовсім правильно.

Таку думку висловив народний депутат України Віктор Кривенко у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

«Із 2008 по 2014 рік Україна купувала набагато більше валюти, ніж продавала. Відтак, у 2013 році розрив був 15,6 мільярдів доларів. Натомість покривалося це тим, що МВФ давав позики злочинному уряду Азарова і заплющував очі на це. Саме завдяки таким абсолютно неекономічним важелям курс долара тримався на рівні 8 гривень», – зауважив Кривенко.

Відтак МВФ намагався закривати витрати то за рахунок населення, то за рахунок інших точкових економічних заходів, але не вимагаючи при цьому інституційних змін.

«Зараз нарешті МВФ публічно озвучив вимогу по Антикорупційному суду. Також йде обговорення закону про зміну виборчої системи. Однак локально вказувати на підвищення ціни газу у зв’язку зі зміною світової кон’юнктури, коли «Укргазвидобування» має фантастичний прибуток, не зовсім правильно. І такі рішення вкрай важко буде «протягти» через парламент», – певен Віктор Кривенко.

Натомість навколо відкриття ринку землі, що також є вимогою МВФ, також відбуваються маніпуляції.

«Політики брешуть людям, коли говорять, що вкотре проголосували за мораторій на продаж землі. Адже в Земельному кодексі чітко зазначено, що мораторій діє до прийняття законодавства про ринок сільськогосподарських земель. Натомість задля піару депутати кількох партій взяли і знову провели голосування за продовження мораторію на продаж», – зауважив Віктор Кривенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 07:02 :51