Aнонси

усі анонси
Новини » Світ 487

Невзоров розповів, як Путіна вибирали президентом

Володимир Путін прийшов до влади в результаті домовленості між олігархами, які могли впливати на ситуацію.

Про це заявив російський публіцист і журналіст Олександр Невзоров, – повідомляє Апостроф.

За словами Невзорова, олігарх Борис Березовський не міг самостійно зробити Путіна президентом. Це було колективним рішенням.

«Часи змінюються. Іноді змінюються на добу по кілька разів. І настрої людей теж міняються дуже швидко. Той, хто був прихильником цієї ідеї, на ранок залишався противником. Тут, як в кіно, що одні ельфи, а інші – орки. Ось так вмонтувати не вийде. Це була мерехтлива моторошна гра, яка весь час змінювалася, де члени і персонажі цієї гри не ставили один одного до відома про свої наміри», – заявив Невзоров.

Публіцист також зазначив, що на той момент «це було найкраще, що можна було привести» до влади.

«Я говорю, всі. Включаючи, в тому числі і «Гуся»(олігарх Володимир Гусинський). І всіх банкірів відомих, до речі, які є здоровими донині. І сім’ю, і не сім’ю, і канали, і керівників каналів. Всіх, від кого хоч щось залежало», – відповів Невзоров на питання про те, хто конкретно приймав рішення про президентство Путіна.

Також Невзоров повідомив, що Михайло Ходарковскій «меншою мірою» брав участь в ухваленні цього рішення, а Роман Абрамович мав мистецтво мовчання в таких ситуаціях.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News