Новини » Політика 31 січня, 2018, 20:50
Михальчишин: Мир на Донбасі можливий лише після переможного завершення війни
ZIK
ZIK

Ні капітуляція, ані відкладення вирішення проблеми у нескінченність нас не врятують: мир на Донбасі можливий лише після переможного завершення війни.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політичний аналітик Юрій Михальчишин.

Гість програми переконаний, що мир на Донбасі можливий лише в одному випадку – після переможного завершення війни.

«Ні капітуляція, ані відкладення вирішення проблеми у нескінченність нас не врятують. Чи є сьогодні всі передумови для того, щоб переможно завершити війну? Вважаю, що їх явно недостатньо, і не треба плекати із цього приводу ілюзій. Чи може бути мир, принесений на багнетах ворога ззовні? Абсолютно неприйнятно. Це поразка української державності, катастрофа і геноцид, які ми бачили у минулому столітті», – вважає політичний аналітик.

Юрій Михальчишин зауважив, що сумнівається у тому, що міжнародні інстанції та миротворчі ініціативи можуть принести мир до України.

«Якщо згадувати політичну історію 90-х років уже минулого століття, якщо ми говоримо про миротворчі місії Організації Об’єднаних Націй, відразу чомусь на згадку приходять Балкани, приходять криваві спогади про Сребреніцу, про анклав Біхач у Боснії, про абсолютну безпорадність так званих блакитних шоломів перед натиском нерегулярних терористичних формувань, які прагнули винищувати мирне населення. А ми чудово розуміємо, що на Луганщині та Донеччині саме цим може обернутися безкарність проросійських проксі-терористичних формувань. Думаю, відповідь очевидна: кувати український щит та гартувати, гострити український меч», – переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 14:48 :37