середа, 31 січня, 2018, 10:19 блоги Економіка
Канадські інвестиції на Луганщині дозволять стабілізувати подачу електроенергії
Ганна Гопко
громадський діяч і журналіст, народний депутат України

Прихід іноземних інвесторів на Донбас – це один з найбільш переконливих аргументів як і санкції проти РФ, надання Україні летальної зброї для відсічі збройної агресії РФ проти України та відновлення територіальної цілісності та суверенітету.

«Ми віримо в Луганщину і наші інвестиції – це знаковий проект, щоб досягти стратегічної цілі продемонструвати інвестиційні можливості регіону в сфері відновлювальної енергетики» – сказали представники Канадської комерційної корпорації та бізнес-компаній під час зустрічі.

За підтримки Уряду Канади, канадські компанії, які тривалий час займаються розвитком та впровадженням спільних канадсько-українських економічних проектів для реалізації в Україні – відвідали Київ та Схід України.

Одним із пріоритетних проектів є створення в Україні спільного підприємства для підтримки енергетичної незалежності в Луганській області.

Ініціатива яку ми підтримуємо, надасть можливість стабілізувати подачу електроенергії та роботу ліній електропередач Луганської області за допомогою реалізації проекту зі встановлення альтернативних «зелених» джерел видобутку електроенергії, використовуючи сонячні панелі канадського виробництва.

Рішення для реконструкції цієї критичної інфраструктури буде надано Канадою консорціумом канадських компаній: «S2E Technologies», «DAI», «GoldLeaf EGF», «Capital Hill Group».

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 18:31 :06