Новини » Події 30 січня, 2018, 21:16
Якщо «у списку США всі росіяни», то у путінському – всі українці, – І. Геращенко

У путінському списку – всі українці, бо немає української родини, яку б не зачепила російська агресія, хто б не втратив близьку людину, чи друга, родичів чи майно.

Про це у Facebook повідомила уповноважена Президента з питань мирного врегулювання конфлікту в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко, коментуючи вислів президента РФ, що у доповіді США «усі росіяни».

«Путін заявив, що в американському списку доповіді Мінфіну США – «всі росіяни», бо, мовляв, туди включені підприємства, а це трудові колективи, прості люди тощо. Насправді, це в путінському списку – всі українці, бо немає української родини, яку б не зачепила російська агресія, хто б не втратив близьку людину, чи друга, родичів чи майно», написала Геращенко.

Вона нагадала про тисячі вбитих, десятки тисяч поранених, вкрадені підприємства і території, скалічених людей та ін.

«І санкційний список – це мала ціна за розв’язану війну і агресію. І ціна за злочини проти України має лише зростати», – додала Геращенко.

Уповноважена зазначила, що офіційні представники США підкреслюють, що це лише доповідь і лише списки – й це поки що не посилення санкцій.

«Але доповідь і списки вже мають сильний ефект на російський істеблішмент, бо це чорна мітка, знак, що в пристойному товаристві їх цуратимуться. В той же час США залишає можливості для діалогу, неоднозначно демонструє, що тепер м’яч на боці РФ. Виконання Мінських угод, припинення агресії, звільнення українських заручників і політв’язнів, припинення фінансування бойовиків і підтримки так званих « рєспублік», повернення Донбасу і Криму, введення миротворчої місії ООН на окуповані території для примусу до миру – ось чого очікує Вашингтон від Москви. Якщо ж Кремль вибере шлях ескалації – то включать болючі санкції. Вибір за Кремлем», – додала Геращенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 21:44 :22