Новини » Львів 30 січня, 2018, 18:07
Керівника екстреної медицини Львівщини розкритикували, але не змогли звільнити з посади

На сесії Львівської облради заслухали звіт гендиректора КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимира Похмурського про діяльність у 2017 році.

Про це 30 січня повідомив кореспондент IA ZIK.

У своєму звіті про рік роботи на посаді В. Похмурський зазначив¸ що за час перебування на посаді йому «вдалося стабілізувати ситуацію». Він запевнив, що на сьогодні усі бригади «швидкої» повністю забезпечені пальним і ліками, немає затримок у виплаті зарплати та інших виплат.

«Вдалося завершити реорганізацію, відремонтовано наявний автопарк, забезпечено усі бригади автотранспортом,силами обласної ради уперше за багато років закуплено чотири нові сучасні автомобілі швидкої допомоги», – повідомив В.Похмурський про здобутки.

Він також зазначив, що через півроку можна буде говорити про розвиток центру, зокрема, після запуску центральної диспетчерської.

Депутати з різних фракцій критично висловилися щодо діяльності В.Похмурського на посаді, вказували на випадки запізнення «швидкої» на виклики. Депутат Галина Бордун заявила про «катастрофу у медицині катастроф».

Як повідомив голова профільної медичної комісії Михайло Гичка, комісія визнала роботу керівника центру екстреної медицини незадовільною.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак зазначила, що цей рік керівництва В.Похмурського центром екстреної медицини «не виправдав сподівання».

З її слів, департамент охорони здоров’я провів комплексну перевірку, за підсумками якої визнано, що керівник центру не вжив належних заходів для посилення управління, збільшилася кількість скарг на роботу екстреної медичної допомоги, провалено тендер на центральну диспетчерську через несвоєчасне подання документації, тому кошти повернулися в Держбюджет.

Також І. Микичак повідомила про негативне ставлення до пана Похмурського у колективі.

Голова Львівської облради О.Ганущин запропонував дати В.Похмурському ще три місяці і тоді запитати його про роботу. Депутати не підтримали цю пропозицію і рішення в цілому.

Відтак В. Похмурський наразі залишається на посаді.

Нагадаємо¸ раніше голова ЛОДА Олег Синютка заявляв, що незадоволений роботою ген директора центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 23:10 :30