Новини » Львів 30 січня, 2018, 14:06
Гуртожитки «Львівавтокомплектації» забезпечені тепло- і водопостачанням, – ЛМР

Для врегулювання ситуації з оплатою за електроенергію, укладено Договір між ТзОВ «Львівавтокомплектація» і мешканцями гуртожитків на вул. Наукова, 16, вул. Кульпарківська, 139, вул. В. Великого, 16.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Через критичну ситуацію, яка неодноразово виникала у зв’язку із заборгованістю за електроенергію трьох гуртожитків ТзОВ «Львівавтокомплектації» (вул. Наукова, 16, вул. Кульпарківська, 139, вул. В. Великого, 16), ПАТ «Львівобленерго» припиняв подачу електроенергії до цих будинків. Для врегулювання ситуації та недопущення відключення електропостачання у гуртожитках ТзОВ «Львівавтокомплектація» керівництво міста впродовж кількох місяців проводило робочі зустрічі з представниками ТзОВ «Львівавтокомплектація» і мешканцями гуртожитків. Вчора, під головування заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака відбулася чергова нарада з керівництвом ТзОВ «Львівавтокомплектація» і мешканцями гуртожитків. Під час наради вдалося досягти домовленостей і напрацювати шляхи вирішення ситуації з оплатою за електроенергію та інші комунальні послуги.

Згідно з підписаним Договором, ТзОВ «Львівавтокомплектація» й надалі виписуватиме платіжки на оплату за електроенергію, а мешканці оплачуватимуть кошти Профсліковій організації, яка перераховуватиме їх на рахунок ПАТ «Львівобленерго».

Також зараз пропрацьовуємо можливість укладання прямих угод між мешканцями гуртожитків ТзОВ «Львівавтокомплектація» та ПАТ «Львівгаз» щодо плати за послуги з газопостачання.

Тому, дякую керівництву ПАТ «Львівобленерго» та ПАТ «Львівгаз» за розуміння та підтримку нестандартних рішень для того, щоб мешканців гуртожитків були забезпечені електро- і газопостачанням», – розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

За його словами тепло- і водопостачання до гуртожитків ТзОВ «Львівавтокомплектація» здійснюються безперебійно.

«Оскільки ці послуги надають наші комунальні підприємства: ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛМКП «Львівводоканал», то тепло- і водопостачання до гуртожитків здійснюється безперебійно, незважаючи на заборгованість», – додав Сергій Бабак.

Нагадаємо, минулого року ПАТ «Львівобленерго» вимикав подачу електроенергії гуртожиткам ТзОВ «Львівавтокомплектація» через заборгованість. Без світла залишалися мешканці гуртожитків на вул. Наукова, 16, вул. Кульпарківська, 139, вул. В. Великого, 16. Для відновлення електропостачання з міського бюджету Львова, згідно з ухвалою сесії Львівської міської ради було перерахувало ПАТ «Львівобленерго» 378 тис. грн. як оплату за електроенергію мешканцям гуртожитків.

Також Львівська міська рада подала позов у суд для передачі в комунальну власність гуртожитків на вул. Наукова, 16, вул. Кульпарківська, 139, вул. В. Великого, 16, які, станом на сьогодні, належать ТзОВ «Львівавтокомплектація».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 10:43 :18