Чому навіть інтелектуали іноді вірять в уринотерапію?
Тетяна Даниленко
тележурналістка

Вони є довкола кожного з нас. Розумні, освічені, часто успішні, але з невеличким ґанджем – болісним для оточуючих заскоком, сліпою вірою в якусь абсурдну ідею чи твердження.

Це може бути віра в рептилоїдів/масонів/уринотерапію. Це може бути ненависть до собак. Це може бути уявлення, що власні діти – різної якості і тому когось із них треба любити, приймати як є, захоплюватися і милуватися, а когось вічно доймати приниженнями й образами.

Діти, собаки, політика (ідеології), нетрадиційна медицина – найбільш поширені, за моїми, можливо не репрезентативними спостереженнями, «хвороби» цих людей.

Подумки я завжди називаю їх фанатами уринотерапії. Видатний інтелектуал, який грубо прогнав з життя класну доньку від першого шлюбу, щоб не псувати стосунки з новою дружиною і дебільним синком-мажором – фанат уринотерапії.

Ерудит, який завжди ходить з електрошокером, щоб відганяти собак, – фанат уринотерапії. PhD з економіки, який вірить, що Сорос хоче знищити людство, – уринотерапія. Прикладів безліч.

У кожного з нас, звичайно, свої недоліки. Але мене завжди турбувало одне питання з цього приводу: чому одержимими тупими ідеями стають саме розумні, з критичним мисленням і самокритичністю?

Виходить, завдяки високому рівню інтелекту можна навіть собі логічно довести будь-яку маячню?

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 04:42 :20