понеділок, 29 січня, 2018, 19:06 Світ
Яременко про «Кремлівську доповідь»: США не чекають продовження гібридної війни у себе
ZIK
ZIK

У США усі розуміють, що президентські вибори у РФ давно сплановані, і мета полягає не у тому, щоб перешкодити Путіну «виграти» чергові вибори, а питання у тому, щоб шукати подальші способи, які звузять можливості РФ завдавати дуже дошкульні удари по США.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив голова правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

Нагадаємо, США планують розширити обмеження проти РФ: сьогодні, 29 січня, Міністерство фінансів США має передати до Конгресутак звану «Кремлівську доповідь» – перелік російських олігархів та оточення президента РФ Володимира Путіна.

Богдан Яременко зауважив, що підготовка «Кремлівської доповіді» у часі збігається із фінальним етапом підготовки до президентських виборів у Росії, тож кремлівська пропаганда буде це використовувати.

«Але треба звернути увагу на суть того, що відбувається: подання цього списку передбачене законом. США вперше у своїй історії зіткнулися із гібридною війною, яка ведеться проти них на їхній же території. І вони не чекають її продовження, як ми свого часу чекали в Україні, не помітивши гібридний характер війни.

Не чекають переходу її до збройного протистояння з Росією, а намагаються «підчищати хвости», тобто, показати, що є основою цієї гібридної війни, хто у Росії ухвалює рішення або може бути причетний до ухвалення рішень, хто забезпечує ведення (гібридної війни. – Ред.)», – зазначив гість програми.

Богдан Яременко зауважив, що у цьому уперше бачимо спробу реагувати на гібридні війни.

Гість програми наголосив, що сьогодні не буде ухвалено жодних рішень, а лише оприлюднено інформацію для того, щоб згодом покласти її в основу наступних кроків – як впливати, на кого впливати, як обмежувати здатність РФ вести проти США гібридну війну.

«Те, що відбувається, насправді дуже серйозно. Це відпрацювання методів і схем реагування на гібридні війни, тобто, це певні прецеденти відбуваються на наших очах», – зазначив Богдан Яременко.

На його думку, у США усі розуміють, що президентські вибори у РФ давно сплановані, і мета полягає не у тому, щоб перешкодити Путіну «виграти» чергові вибори.

«А питання у тому, щоб шукати подальші способи, які не призведуть до відкритої війни з РФ, але звузять можливості РФ завдавати дуже дошкульні, неприємні удари по території США», – вважає Богдан Яременко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 14:29 :35