Новини » Події Читать эту новость на русском

Волкер повідомив Суркову імена заручників на Донбасі, яких необхідно звільнити

Спеціальний представник США у справах України Курт Волкер заявив, що передав помічнику президента Росії Владиславу Суркову імена деяких українських заручників, які необхідно включити в подальший обмін заручників.

Кількість імен Волкер не уточнив. За його словами, він під час візиту до Києва зустрівся з п’ятьма звільненими заручниками, яких звільнили в рамках останнього обміну 27 грудня, й вони вже точково називали окремі прізвища.

«Я повідомив деякі конкретні імена, які були надані мені (звільненими) заручниками, коли я зустрів їх у Києві, щоби ідентифікувати багатьох людей, які все ще утримуються в неволі», – цитує Волкера УНІАН.

Щодо строків та формули наступного обміну Волкер додав, що це компетенція Тристоронньої контактної групи.

«Хочу підкреслити, що я порушував це питання (обміну утримуваними особами – ред..) та наполегливо закликав, щоби були подальші обміни, і пан Сурков взяв до відома це», – сказав він.

Останній обмін відбувся за формулою – 74 українців обміняли на 306 бойовиків (65 осіб відмовилися їхати в ОРДЛО).

Нагадаємо, за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську 18 січня стало відомо, що представники України та окремих районів Донбасу (ОРДЛО) вже обмінялися списками утримуваних осіб. Наступний обмін повинен відбутися в найкоротший термін.

 Loading...