Новини » Світ 29 січня, 2018, 16:21
У Росії електронні сигарети прирівняють до звичайних
Електронні сигарети. Фото: flickr.com/vaping360
Електронні сигарети. Фото: flickr.com/vaping360

Міністерство промисловості і торгівлі РФ підготувало законопроект «Про державне регулювання обороту нікотиновмісної продукції і пристроїв, призначених для споживання нікотину способами, відмінними від куріння тютюну». Він присвячений опису умов продажу всіх видів електронних сигарет (систем нагрівання тютюну або нікотиновмісних рідин).

Про це передає «Медуза».

У документі прописано, що, як і у випадку зі звичайними сигаретами, системи нагрівання тютюну не можна використовувати в освітніх, культурних, медичних та спортивних установах, в транспорті, на дитячих майданчиках та в ліфтах. Для використання таких пристроїв в цих установах повинні бути спеціально відведені місця.

Для електронних сигарет будуть передбачені обмеження на рекламу і повна заборона на продаж неповнолітнім. Також не можна буде продавати системи доставки або нагрівання тютюну або нікотину з ємностями більше побутового обсягу (для різних типів обмеження від 3 до 10 мілілітрів). Максимальний обсяг флакона нікотиновмісної рідини – 30 мілілітрів.

Передбачається, що основні положення закону набудуть чинності з 1 січня 2019 року. З липня 2020 року, міністерство пропонує ввести єдину систему маркування електронних сигарет.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 03:54 :55