Новини » Політика 29 січня, 2018, 19:10
У Черкасах міська рада прийняла бюджет і оголосила про саморозпуск

Після тривалого протистояння Черкаська міськрада під час пленарного засідання 29 січня нарешті прийняла бюджет та проголосувала за саморозпуск.

Про це повідомляє Інфоміст.

«Після ухвалення бюджету міста депутат Павло Карась звернувся до громади із закликом щодо саморозпуску. «Пропоную звернутися до Верховної Ради України з пропозицією про розпуск Черкаської міської ради та проведення виборів», – заявив він.

За відповідне рішення проголосувала більшість депутатів – 22 обранці (загальна кількість депутатів 42 особи).

Перед цим депутати двічі провалили голосування за склад виконавчого комітету, який був запропонований міським головою Анатолієм Бондаренком. Більшість депутатів утрималися під час голосування. Після невдалого голосування і обурення активістів депутат міськради Карась вніс у порядок денний пропозицію про звернення до Верховної Ради про саморозпуск міської ради.

Зауважимо, наступні вибори до міської ради мали відбутися у Черкасах 2020 року.

За словами Бондаренка, у міській раді триває штучне політичне протистояння.

«Це – велика політика, яка втручається у господарську діяльність міста. Фактично півтора місяці був «паралізований» виконком. А отже – не ухвалювались важливі для всієї громади міста рішення. Наслідки від такого політичного шантажу та маніпуляцій кожен житель Черкас бачить на власні очі», – прокоментував він ситуацію з блокуванням роботи виконкому.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 17:02 :40