Новини » Політика

Екс-депутат Держдуми РФ: Головна проблема «Мінську» у тому, що його не можна виконати

ZIK

Першим пунктом Мінських домовленостей є припинення вогню. Але як можна припинити вогонь, коли з обох боків є маса бойових батальйонів та регулярних військ?

Таку думку висловив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

На думку Пономарьова, головна проблема Мінських домовленостей не у тому, що вони є шкідливі для України, а в тому, що вони написані так, що є невиконуваними.

«Найбільша проблема у тому, що на Мінські угоди всі посилаються, проте виконати їх не може ні одна, ні інша сторони, натомість кожна намагається трактувати їх не свою користь.

Тому те, що з появою Курта Волкера нарешті з’явилась зрозуміла позиція США щодо «Мінську», яка трансформувалася у пропозицію миротворчого контингенту, про що довгий час наголошувала Україна, є колосальним досягненням», – прокоментував Пономарьов.

Політик вважає, що миротворці можуть стати тією відправною точкою, з якої почнеться реальне припинення вогню, відведення вогню та встановлення миру.

«Першим пунктом Мінських домовленостей є припинення вогню. Але як можна припинити вогонь, коли з обох боків є маса бойових батальйонів та регулярних військ.

Тому миротворці мають стати відповіддю на це питання. І саме тоді, коли на Донбасі буде встановлена міжнародна адміністрація, коли зникнуть питання про громадянську війну і тому подібне, можна буде діяти далі та повертати території до нормального життя», – зауважив Ілля Пономарьов.

Loading...