Черговий фарс та абсурд від МЗС Польщі
Святослав Шеремета
громадський діяч

Черговий фарс та абсурд від МЗС Польщі, цитую : "Закон про заборону пропаганди так званої "бандерівської ідеології" стосується тільки тих осіб, які прилюдно і всупереч фактам заперечують злочини, скоєні "колабораціоністами нацистського режиму".

"За задумом ініціаторів, законопроект має протидіяти запереченню або применшенню відповідальності виконавців злочинів, скоєних формуваннями, що колаборували  з III Німецьким Рейхом."

То, все-таки, мені хтось пояснить, що мають на увазі ініціатори "закону" та депутати сейму, які його проголосували? Що таке " бандерівська ідеологія" в їх трактуванні? Невже вони настільки невігласи і не знають, що Степан Бандера був в'язнем нацистського концтабору Заксенхайзен і був жертвою нацизму, а УПА боролась проти нацистського, комуністичного та польського окупаційних режимів? Відповідно ні Бандера, ні УПА не колаборували з нацистським режимом. У витягах з цього "закону" можна побачити, що невігласи з польського Сейму просто не знають або не хочуть знати історію. Треба проводити їм історичну просвіту та розповідати правду про українську та польську історію.

Читайте також: У Польщі роз’яснили, кого саме каратиме «закон про бандеризм»

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 09:17 :52