субота, 27 січня, 2018, 16:00 Суспільство
ZIK – другий за рейтингом серед інформканалів
Фото: IA ZIK
Фото: IA ZIK

За результатами телеперегляду у п’ятницю, 26 січня, телеканал ZIK із часткою 1,07% за цільовою аудиторією «Україна 18+» вчергове посів друге місце серед інформканалів, випередивши NewsOne, «Прямий», «Канал 24», «Еспресо» та «5-й канал».

Вкотре впевнене лідерство демонструє велике політичне ток-шоу з ведучою Наташею Влащенко «Народ проти».

Також стабільний ріст телеперегляду показує авторський проект відомої ведучої Тетяни Даниленко «FACE 2 FACE».

Окрім того, першість за рейтинговими показниками у програми «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», новинних випусків «Перші про головне», прямоефірних токінг-студій «Перші про головне. Коментарі», інтерактивного проекту Vox populi.

Зазначимо, ZIK показує позитивну динаміку зростання частки аудиторії як по Києву, так і по всій Україні загалом. Зокрема, за останні місяці телеканал суттєво зміцнив рейтингові показники – середньоканальна частка ZIKу зросла до 0,44%.

На початку осені телеканал ZIK відзначив своє семиріччя. Вперше ZIK вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося зі студії у Львові переважно на Західну Україну. Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. Навесні 2014 року телеканал відкрив свою першу студію у Києві. Через два роки, у жовтні 2016 року, відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв. У лютому 2017 року ZIK отримав статус загальноукраїнського телеканалу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 08:16 :01