Новини » Політика 26 січня, 2018, 14:43
ZIK звернувся за підтримкою до іноземних посольств та міжнародних організацій
<nbsp;>

Телеканал ZIK ініціював звернення за підтримкою та захистом від тиску, якого зазнає, до іноземних представництв в Україні та міжнародних організацій, котрі є гарантами свободи слова та вільних медіа.

Зокрема, команда ZIKy заявила про загострення тиску на діяльність телеканалу у листі до Національної спілки журналістів України, Європейської федерації журналістів, представника з питань свободи слова в медіа Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), організації «ARTICLE 19», а також іноземних представництв Великобританії, Німеччини, Франції, Литви, Польщі, Канади, США та низки інших країн.

«Команда телеканалу ZIK вважає всі обвинувачення, які пролунали, нічим іншим як прямою загрозою свободі слова в Україні, і просить публічної підтримки в тих, хто поділяє думку, що журналістика має залишатися журналістикою», – сказано в заяві каналу стосовно конфлікту, який виник після ефіру з одіозним чиновником часів Януковича Андрієм Портновим, та провокацій, які стали наслідком цього ефіру.

Нагадаємо, на початку цього тижня професійна робота генерального продюсера та ведучої ZIKу Наташі Влащенко, а саме її інтерв’ю в рамках авторського проекту «HARD» із одіозним чиновником часів Януковича Андрієм Портновим, спровокувала не лише бурхливу дискусію серед медіаспільноти.

До і після виходу інтерв’ю в ефірі каналу Наташі Влащенко стали надходити погрози, а під студією ZIKу в Жовтневому палаці зібралися замовні провокатори, аби «бойкотувати» канал.

«До ефіру з Портновим подзвонив депутат із «Народного фронту» і пригрозив, сказавши: «Ти знаєш про долю Бузини». Так натякнули мені», – повідомила Влащенко. За її словами, цей депутат – один із організаторів цькування телеканалу в соцмережах, проте його прізвище Влащенко спочатку не називала. Та пізніше, увечері 24 січня, продюсер ZIKу все ж дала зрозуміти, хто саме їй погрожував. «Із чиновників цю історію коментували директор Департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко і народний депутат від «Народного фронту» Антон Геращенко», – заявила ведуча.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 22:44 :30