Новини » Суспільство 26 січня, 2018, 10:57
Європі нецікава українська естрада, – Павло Зібров
ZIK
ZIK

Після початку російсько-української війни шоу-бізнес в Україні став невигідним. Раніше усі артисти намагались «засвітитись» в Росії, адже це дозволяло в майбутньому виступати в країнах СНД та Європи. Проте зараз туди вже ніхто не їде, адже Росія – наш ворог.

Таку думку в ефірі проекту «Перші другі з Наташею Влащенко» (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив естрадний співак, народний артист України Павло Зібров.

В Україні є достатньо телеканалів, які мають базові музичні проекти: «Голос країни», «Х-фактор». Проте учасників потім кидають напризволяще.

«А хто з ними має далі працювати? Тренер? Мені доволі цікаво, як їх називають «тренерами», це як в спорті. Вони там місяць потренуються, а тренери приходять туди кілька разів за цей місяць. Там в основному сидять акомпаніатори, які розучують мелодії та педагоги, які трохи займаються вокалом, а тренери приходять доволі рідко. Закінчується шоу, ширма впала, а учасники залишаються один на один з собою в цьому житті», – розповідає Павло Зібров.

У шоу-бізнесі все-таки другим словом є «бізнес». Бізнесмен вкладатиме у щось гроші лише тоді, коли розумітиме де там його гроші та коли він почне їх заробляти. Якщо ж немає наступних ланок розвитку молодих співаків після таких конкурсів, це означає лише те, що в Україні цей бізнес не є прибутковим.

«Справа в тім, що наша естрада так чи інакше закрита в рамках України. Ще до війни була Росія, і всі намагалися там «засвітитись». Після цього можна було виступати по всьому пострадянському просторі та по місцях, де живуть слов’янські народи», – пояснює співак.

Проте зараз це все вже закрилося і в Росію вже ніхто не їде, адже це наш окупант, ворог.

«У Європу чи кудись далі ми не прийдемо, адже наша естрада там нецікава. Оперета, класика, але не естрада. Виступи в інших країнах СНД не дадуть такого ефекту, як у Росії», – каже народний артист України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 06:26 :13